Weidmüller - Bedradingskoker - CD-BO 100X100 8/12 GY
Ons artikelnummer
4054845
Artikelnummer fabrikant
2588850000
Type nummer
CD-BO 100X100 8/12 GY
EAN-code
4050118602913
Hoogte
100 mm
Breedte
100 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Nee
Uitvoeringsvorm zijwand
Uitdrukpoorten
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2588850000 CABLE DUCT, HEIGHT: 100 MM, WIDTH: 100 MM, SLOTTED, SLIT WIDTH: 8.00 M
Cable conduit for routing wires and cables. Removable lid and dimensionally accurate base perforation. Installed conductors can be fixed with holding lugs, the cover can simply be snapped on.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4054845 |
| Artikelnummer fabrikant | 2588850000 |
| EAN-code | 4050118602913 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedradingskoker |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | CD-BO 100X100 8/12 GY |
| Omschrijving | Cable duct, Height: 100 mm, Width: 100 mm, slotted, Slit width: 8.00 m |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Uitdrukpoorten |
| Sleufafstand | 12 mm |
| Sleufbreedte | 8 mm |
| Zelfdovend | Ja |
| Kruipstroomvast | Ja |
| Flexibel | Nee |
| Nuttige doorsnede | 9135 mm² |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | Ja |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 16 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 21,504 kg |
| Afmeting verpakking | 2,03 x 0,263 x 0,213 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 2 m