Weidmüller - Deksel bedradingskoker - CD-LID 100 GY
Ons artikelnummer
4054946
Artikelnummer fabrikant
2590000000
Type nummer
CD-LID 100 GY
EAN-code
4050118600766
Kleur
Grijs
Productomschrijving
2590000000 LID (CABLE DUCT), W
Upper section for closing the wiring duct
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4054946 |
| Artikelnummer fabrikant | 2590000000 |
| EAN-code | 4050118600766 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel bedradingskoker |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | CD-LID 100 GY |
| Omschrijving | Lid (cable duct), Width: 100 mm, grey, V-0 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 2 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,662 kg |
| Afmeting verpakking | 2,04 x 0,158 x 0,111 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 2 m