Weidmüller - Scheidingsschot leidingkanaal - CD-SE 100
Ons artikelnummer
3279968
Artikelnummer fabrikant
2553990000
Type nummer
CD-SE 100
EAN-code
4050118564129
RAL-nummer
7035
Productomschrijving
2553990000 Seperation plate (cable duct), Height: 100 mm, Version: 1-wall
Separation plate for separating different cable run sections in the wiring duct
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3279968 |
| Artikelnummer fabrikant | 2553990000 |
| EAN-code | 4050118564129 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsschot leidingkanaal |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | CD-SE 100 |
| Omschrijving | Seperation plate (cable duct), Height: 100 mm, Version: 1-wall |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 32 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,902 kg |
| Afmeting verpakking | 1,05 x 0,19 x 0,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st