Weidmüller - Spreidnagel - EXRV 6.5
Ons artikelnummer
3280078
Artikelnummer fabrikant
2562690000
Type nummer
EXRV 6.5
EAN-code
4050118571639
Gatdiameter
6.5 mm
Klembereik
11 - 11 mm
Kleur
Zwart
Model
Slagspreidnagel
Demontage mogelijk
Nee
Productomschrijving
2562690000 Expanding rivet, 32 mm x
Expanding rivet
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3280078 |
| Artikelnummer fabrikant | 2562690000 |
| EAN-code | 4050118571639 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spreidnagel |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | EXRV 6.5 |
| Omschrijving | Expanding rivet |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Gatdiameter | 6.5 mm |
| Klembereik | 11 - 11 mm |
| Kleur | Zwart |
| Model | Slagspreidnagel |
| Demontage mogelijk | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1000 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,712 kg |
| Afmeting verpakking | 0,198 x 0,154 x 0,195 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st