Weidmüller - Draadclip bedradingskoker - CD-RETA
Ons artikelnummer
3279933
Artikelnummer fabrikant
2554080000
Type nummer
CD-RETA
EAN-code
4050118564204
Productomschrijving
2554080000 Binder (cable duct), Usage: For all wiring ducts (up to max. 105 mm wi
Retaining device for fixing the wiring duct.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3279933 |
| Artikelnummer fabrikant | 2554080000 |
| EAN-code | 4050118564204 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draadclip bedradingskoker |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | CD-RETA |
| Omschrijving | Binder (cable duct), Usage: For all wiring ducts (up to max. 105 mm wi |
| Land van Oorsprong | IT |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,352 kg |
| Afmeting verpakking | 0,192 x 0,148 x 0,092 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st