Weidmüller - Draadclip bedradingskoker - CD-RETT 60
Ons artikelnummer
3279934
Artikelnummer fabrikant
2554100000
Type nummer
CD-RETT 60
EAN-code
4050118564228
Productomschrijving
2554100000 Binder (cable duct), Usage: For 35 mm wiring ducts - 120 mm
Retaining device for fixing the wiring duct.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3279934 |
| Artikelnummer fabrikant | 2554100000 |
| EAN-code | 4050118564228 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draadclip bedradingskoker |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | CD-RETT 60 |
| Omschrijving | Binder (cable duct), Usage: For 35 mm wiring ducts - 120 mm |
| Land van Oorsprong | IT |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,252 kg |
| Afmeting verpakking | 0,194 x 0,148 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st