Weidmüller - Spreidnagel - EXRV 4.5
Ons artikelnummer
3279971
Artikelnummer fabrikant
2562700000
Type nummer
EXRV 4.5
EAN-code
4050118571622
Gatdiameter
4.5 mm
Klembereik
8.9 - 8.9 mm
Kleur
Overig
Model
Slagspreidnagel
Productomschrijving
2562700000 Expanding rivet, 27.5 mm x
Expanding rivet
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3279971 |
| Artikelnummer fabrikant | 2562700000 |
| EAN-code | 4050118571622 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spreidnagel |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | EXRV 4.5 |
| Omschrijving | Expanding rivet |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Gatdiameter | 4.5 mm |
| Klembereik | 8.9 - 8.9 mm |
| Kleur | Overig |
| Model | Slagspreidnagel |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1000 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,34 kg |
| Afmeting verpakking | 0,189 x 0,155 x 0,097 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st