Weidmüller - Drevel - EXRV-T 4.5
Ons artikelnummer
3280010
Artikelnummer fabrikant
2562720000
Type nummer
EXRV-T 4.5
EAN-code
4050118571578
Penmaat
4.5 mm
Materiaal
Overig
Met handenbescherming
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2562720000 Expanding-rivet tool, 224 mm x
Setting tool for fastening expanding rivets.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3280010 |
| Artikelnummer fabrikant | 2562720000 |
| EAN-code | 4050118571578 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drevel |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | EXRV-T 4.5 |
| Omschrijving | Flattener |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Penmaat | 4.5 mm |
| Materiaal | Overig |
| Met handenbescherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 4 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,656 kg |
| Afmeting verpakking | 0,23 x 0,17 x 0,129 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st