Weidmüller - Draadclip bedradingskoker - CD-RET 100/120
Ons artikelnummer
3279978
Artikelnummer fabrikant
2554060000
Type nummer
CD-RET 100/120
EAN-code
4050118564181
Productomschrijving
2554060000 Binder (cable duct), Usage: For 75/ 100/ 120 mm wiring ducts
Retaining device for fixing the wiring duct.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3279978 |
| Artikelnummer fabrikant | 2554060000 |
| EAN-code | 4050118564181 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draadclip bedradingskoker |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | CD-RET 100/120 |
| Omschrijving | Binder (cable duct), Usage: For 75/ 100/ 120 mm wiring ducts |
| Land van Oorsprong | IT |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 250 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,218 kg |
| Afmeting verpakking | 0,195 x 0,151 x 0,093 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st