Weidmüller - Draadclip bedradingskoker - CD-RETT 40
Ons artikelnummer
3280071
Artikelnummer fabrikant
2554090000
Type nummer
CD-RETT 40
EAN-code
4050118564211
Productomschrijving
2554090000 Binder (cable duct), Usage: For 35 mm wiring ducts - 120 mm
Retaining device for fixing the wiring duct.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3280071 |
| Artikelnummer fabrikant | 2554090000 |
| EAN-code | 4050118564211 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draadclip bedradingskoker |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | CD-RETT 40 |
| Omschrijving | Binder (cable duct), Usage: For 35 mm wiring ducts - 120 mm |
| Land van Oorsprong | IT |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 40 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,32 kg |
| Afmeting verpakking | 0,192 x 0,147 x 0,092 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st