Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 6363754
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230
Brutoprijs 72,56
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 11426526
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 117017
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 1097747
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 2248815
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 6404253
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 11453559
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 17989841
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 17977308
Eaton - Nevenapparaat modulair - ZP-ASA/230 248439 17989896
Type nummer
ZP-ASA/230
EAN-code
Apparaatmontage
Overig
Nevenapparaat
Arbeidsstroomafschakelspoel (trip-unit)
In de fabriek aangebracht
Nee
Bouwbreedte (TE)
1
Aantal maakcontacten
0
Brutoprijs 72,56
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 9 werkdagen
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
248439 ZP-ASA/230 Arbeidsstroom afschakelspoel - 110-415 VAC / 110-220 VDC
Arbeidsstroomafschakelspoel, snap-fit, spanningsbereik 110-415V AC / 110-220V DC, frequentie 50/60hz, standaardafmeting voorkant 45 mm, montagebreedte 1 SU (17,5 mm), DIN-rail montage, klemdoorsnede 1-25 mm²
EAN-code 4015082484392
Artikelklasse (ETIM) Nevenapparaat modulair
Merk Eaton
Serie xPole
Type nummer ZP-ASA/230
Omschrijving Arbeidsstroom afschakelspoel ZP-ASA/230 - 110-415 VAC / 110-220 VDC
Land van Oorsprong RO
Technisch
Apparaatmontage Overig
Nevenapparaat Arbeidsstroomafschakelspoel (trip-unit)
In de fabriek aangebracht Nee
Bouwbreedte (TE) 1
Aantal maakcontacten 0
Aantal verbreekcontacten 0
Aantal wisselcontacten 0
Aantal foutsignaalschakelaars 0
Nom. (meet)spanning 230 V
Stuurspanningtype AC
Met autotest voor aardlekfunctie Nee
Geschikt voor max. aantal polen hoofdapparaat (totaal) 1
Geschikt voor max. stroom hoofdapparaat 2.1 A