Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 6354375
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A
Brutoprijs 245,40
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 6381377
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 56788
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 2248416
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 2253090
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 2253089
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 2253091
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 1089315
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 12465207
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 17988883
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 17975400
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/1N/003-G/A 168264 17989879
Type nummer
FRBDM-B10/1N/003-G/A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
2
Aantal beveiligde polen
1
Nom. (meet)stroom
10 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
B
245,40
Brutoprijs 245,40
In stock green icon Op voorraad: 20
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
168264 FRBDM-B10/1N/003-G/A Dig. aardlekaut. (RCBO) FRBdM, 1P+N, 10A, B-kar., 30mA, 10kA, G/A-type
Combinatie aardlekbeveiliging/installatieautomaat van hoge kwaliteit, netspanningsafhankelijk, contactstandindicator rood-groen, insteekbeveiliging contactklem achter, driestanden borgclip - maakt verwijdering uit bestaand kamrailsysteem mogelijk, uitgebreide reeks accessoires geschikt voor vervolginstallatie, breed scala nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal afschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25°C
EAN-code 4015081648436
Artikelklasse (ETIM) Aardlekautomaat
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRBDM-B10/1N/003-G/A
Omschrijving Dig. aardlekaut. (RCBO) FRBdM, 1P+N, 10A, B-kar., 30mA, 10kA, G/A-type
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Aantal polen (totaal) 2
Aantal beveiligde polen 1
Nom. (meet)stroom 10 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek B
Meeschakelende nul Ja
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen EN 60898 10 kA
Nom. (meet)spanning 240 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 2
Inbouwdiepte 70 mm
Beschermingsgraad (IP) IP20
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) Nee
Stootstroomvastheid 3 kA
Spanningstype AC
High-immunity uitvoering Ja
Nom. isolatiespanning Ui 250 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 10 kA
Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 10 kA
Afschakelkarakteristiek Kortvertraagd
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²
Inbouwmontage (stucwerk) Nee
Verliesvermogen 4.4 W