Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 11420194
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A
Brutoprijs 250,34
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 6366532
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 11451984
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 6388236
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 2255120
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 2248301
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 2255121
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 2255119
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 1093086
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 178945
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/4/03-A 170231 12464216
Type nummer
FBSMV-40/4/03-A
EAN-code
Nom. spanning
240 - 415 V
Nom. stroom
40 A
Nom. foutstroom
0.3 - 0.3 A
Max. vertragingstijd
0 ms
250,34
Brutoprijs 250,34
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
170231 FBSMV-40/4/03-A Foutstroommodule voor FAZ, 40A, 4p, 300mA, Type A
Aanbouwbare aardlekschakelaar-unit FBSmV, 4-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn:, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081667352
Serie xEffect
Type nummer FBSMV-40/4/03-A
Omschrijving Foutstroommodule voor FAZ, 40A, 4p, 300mA, Type A
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Nom. spanning 240 - 415 V
Nom. stroom 40 A
Nom. foutstroom instelbaar Nee
Nom. foutstroom 0.3 - 0.3 A
Max. vertragingstijd 0 ms
Vertragingstijd, instelbaar Nee
Aantal polen 4
Type lekstroom A
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Frequentie 50 Hz
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 0.75 - 35 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 0.75 - 35 mm²
Vervuilingsgraad 2
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Verliesvermogen 8.9 W