Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 6353626
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A
Brutoprijs 197,14
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 6381206
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 102044
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 2248290
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 2260980
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 2260981
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 2260982
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 1088433
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 17989905
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 17989871
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 17977431
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 17989941
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/003-A 170705 12465139
Type nummer
FRBMM-B16/1N/003-A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
2
Aantal beveiligde polen
1
Nom. (meet)stroom
16 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
B
197,14
Brutoprijs 197,14
In stock green icon Op voorraad: 22
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
170705 FRBMM-B16/1N/003-A Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 1P+N, 16A, B-kar., 30mA, 10kA, A-type
Hoogwaardige aardlekschakelaar/installatieautomaat combinatie, netspanningsonafhankelijk, contactstandindicator rood - groen, achter aansluitklem insteekbeveiliging, driestanden borgclip - maakt het verwijderen mogelijk vanuit een bestaand kamrailsysteem, uitgebreid assortiment accessoires geschikt voor latere installatie, breed scala aan nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot en met 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal afschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25 °C
EAN-code 4015081674626
Artikelklasse (ETIM) Aardlekautomaat
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRBMM-B16/1N/003-A
Omschrijving Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 1P+N, 16A, B-kar., 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RO
Technisch
Aantal polen (totaal) 2
Aantal beveiligde polen 1
Nom. (meet)stroom 16 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek B
Meeschakelende nul Ja
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen EN 60898 10 kA
Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 15 kA
Nom. (meet)spanning 240 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 2
Inbouwdiepte 75.5 mm
Beschermingsgraad (IP) IP20
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) Nee
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Spanningstype AC
High-immunity uitvoering Nee
Nom. isolatiespanning Ui 500 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 10 kA
Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 10 kA
Afschakelkarakteristiek Onvertraagd
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²