Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 6354375
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A
Brutoprijs 248,40
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 6381377
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 2248416
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 2253227
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 2253226
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 2253228
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 1089315
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 56788
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 12465207
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 17973513
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 17989879
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-C16/1N/003-G/A 168270 17989054
Type nummer
FRBDM-C16/1N/003-G/A
Aantal beveiligde polen
1
Nom. (meet)stroom
16 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
C
248,40
Brutoprijs 248,40
In stock green icon Op voorraad: 5
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
168270 FRBDM-C16/1N/003-G/A Dig. aardlekaut. (RCBO) FRBdM, 1P+N, 16A, C-kar., 30mA, 10kA, G/A-type
Combinatie aardlekbeveiliging/installatieautomaat van hoge kwaliteit, lijn netspanningsafhankelijk, Contactstandindicator rood-groen, stekkerbescherming contactklem achter, tri-stabiele borgschuif - maakt verwijdering uit bestaand railsysteem mogelijk, uitgebreide reeks accessoires geschikt voor vervolginstallatie, breed scala nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal uitschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25°C
EAN-code 4015081648498
Serie xEffect
Type nummer FRBDM-C16/1N/003-G/A
Omschrijving Dig. aardlekaut. (RCBO) FRBdM, 1P+N, 16A, C-kar., 30mA, 10kA, G/A-type
Aantal polen (totaal) 2
Aantal beveiligde polen 1
Nom. (meet)stroom 16 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek C
Meeschakelende nul Ja
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen EN 60898 10 kA
Nom. (meet)spanning 240 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Breedte in module-eenheden 2
Inbouwdiepte 70 mm
High-immunity uitvoering Ja
Nom. isolatiespanning Ui 250 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²
Inbouwmontage (stucwerk) Nee
Verliesvermogen 4.3 W