Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 6354565
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A
Brutoprijs 280,16
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 11428535
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 1088156
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 2260813
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 2260811
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 2248256
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 2260812
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 697140
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 6377628
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 11438986
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 12464047
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 17989913
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 17989843
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 17977431
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 17989924
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C16/3/003-A 170740 17989928
Type nummer
FRBMM-C16/3/003-A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
3
Aantal beveiligde polen
3
Nom. (meet)stroom
16 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
C
280,16
Brutoprijs 280,16
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
170740 FRBMM-C16/3/003-A Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 16A, C-kar., 30mA, 10kA, A-type
Hoogwaardige aardlekschakelaar/installatieautomaat combinatie, netspanningsonafhankelijk, contactstandindicator rood - groen, achter aansluitklem insteekbeveiliging, driestanden borgclip - maakt het verwijderen mogelijk vanuit een bestaand kamrailsysteem, uitgebreid assortiment accessoires geschikt voor latere installatie, breed scala aan nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot en met 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal afschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25 °C
EAN-code 4015081674671
Serie xEffect
Type nummer FRBMM-C16/3/003-A
Omschrijving Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 16A, C-kar., 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RO
Technisch
Aantal polen (totaal) 3
Aantal beveiligde polen 3
Nom. (meet)stroom 16 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek C
Meeschakelende nul Nee
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 15 kA
Nom. (meet)spanning 415 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 75.5 mm
High-immunity uitvoering Nee
Nom. isolatiespanning Ui 500 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²