Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 6354375
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A
Brutoprijs 235,98
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 11421917
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 56788
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 1089315
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 2253104
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 2253103
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 2253105
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 2248416
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 6381377
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 11474375
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 12465207
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 17989879
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 17988883
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B16/1N/003-G/A 168266 17975400
Type nummer
FRBDM-B16/1N/003-G/A
Aantal beveiligde polen
1
Nom. (meet)stroom
16 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
B
235,98
Brutoprijs 235,98
In stock green icon Op voorraad: 7
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
168266 FRBDM-B16/1N/003-G/A Dig. aardlekaut. (RCBO) FRBdM, 1P+N, 16A, B-kar., 30mA, 10kA, G/A-type
Combinatie aardlekbeveiliging/installatieautomaat van hoge kwaliteit, netspanningsafhankelijk, contactstandindicator rood-groen, insteekbeveiliging contactklem achter, driestanden borgclip - maakt verwijdering uit bestaand kamrailsysteem mogelijk, uitgebreide reeks accessoires geschikt voor vervolginstallatie, breed scala nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal afschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25°C
EAN-code 4015081648450
Serie xEffect
Type nummer FRBDM-B16/1N/003-G/A
Omschrijving Dig. aardlekaut. (RCBO) FRBdM, 1P+N, 16A, B-kar., 30mA, 10kA, G/A-type
Aantal polen (totaal) 2
Aantal beveiligde polen 1
Nom. (meet)stroom 16 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek B
Meeschakelende nul Ja
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen EN 60898 10 kA
Nom. (meet)spanning 240 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Breedte in module-eenheden 2
Inbouwdiepte 70 mm
High-immunity uitvoering Ja
Nom. isolatiespanning Ui 250 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²
Inbouwmontage (stucwerk) Nee
Verliesvermogen 4.9 W