Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 6353626
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A
Brutoprijs 205,03
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 102044
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 6381206
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 2261131
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 2248290
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 2261130
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 2261132
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 1088433
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 17989871
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 17977431
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 17989941
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 17989905
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B16/1N/01-A 170667 12465139
Type nummer
FRBMM-B16/1N/01-A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
2
Aantal beveiligde polen
1
Nom. (meet)stroom
16 A
Nom. foutstroom
0.1 A
Uitschakelkarakteristiek
B
205,03
Brutoprijs 205,03
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
170667 FRBMM-B16/1N/01-A Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 1P+N, 16A, B-kar., 100mA, 10kA, A-type
Hoogwaardige aardlekschakelaar/installatieautomaat combinatie, netspanningsonafhankelijk, contactstandindicator rood - groen, achter aansluitklem insteekbeveiliging, driestanden borgclip - maakt het verwijderen mogelijk vanuit een bestaand kamrailsysteem, uitgebreid assortiment accessoires geschikt voor latere installatie, breed scala aan nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot en met 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal afschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25 °C
EAN-code 4015081672455
Serie xEffect
Type nummer FRBMM-B16/1N/01-A
Omschrijving Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 1P+N, 16A, B-kar., 100mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RO
Technisch
Aantal polen (totaal) 2
Aantal beveiligde polen 1
Nom. (meet)stroom 16 A
Nom. foutstroom 0.1 A
Uitschakelkarakteristiek B
Meeschakelende nul Ja
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 15 kA
Nom. (meet)spanning 240 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 2
Inbouwdiepte 75.5 mm
High-immunity uitvoering Nee
Nom. isolatiespanning Ui 500 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²