APC - Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen - RBC17
Brutoprijs
123,60
APC - Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen - RBC17
Ons artikelnummer
4407069
Artikelnummer fabrikant
RBC17
Type nummer
RBC17
EAN-code
731304206811
Model
Overig
Nom. spanning
12 V
Capaciteit 20h
9 Ah
Koudstartstroom volgens EN
0 A
Breedte
94 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
RBC17 APC VERVANGINGSBATTERIJ
Dit is een vervangingsbatterijpatroon van APC die is ontworpen voor volledige compatibiliteit met de UPS van APC. RBC17 9Ah 12Vdc vervangbare batterij is getest en goedgekeurd voor het herstellen van de UPS-prestaties naar de oorspronkelijke specificaties. De RBC is een VRLA-batterij met 2 jaar garantie. Deze RBC is compatibel met de modellen Back-UPS BV/BX/BVX/BE/BN.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4407069 |
| Artikelnummer fabrikant | RBC17 |
| EAN-code | 731304206811 |
| Artikelklasse (ETIM) | Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen |
| Merk | APC |
| Serie | APC Replacement Battery Cartridges |
| Type nummer | RBC17 |
| Omschrijving | APC vervangingsbatterij patroon #17 |
| Land van Oorsprong | VN |
Technisch
| Model | Overig |
| Nom. spanning | 12 V |
| Capaciteit 20h | 9 Ah |
| Koudstartstroom volgens EN | 0 A |
| Breedte | 94 mm |
| Koudstartstroom volgens SAE | 0 A |
| Lengte | 151 mm |
| Hoogte incl. pool | 65 mm |
| Gewicht | 25.9 kg |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Type | Overig |
| Toepassing | Overig |
| Geschikt voor diverse toepassingen | Nee |
| Geschikt voor UPS | Ja |
| Geschikt voor accu oplaadunit | Nee |
| Geschikt voor telecom | Nee |
| Aansluitklemmen aan voorzijde | Nee |
| Capaciteit 15h | 9 Ah |
| Peukert constante | 0 |
| Connector | Overig |
| Brandbeveiliging conform UL 94 | Overig |
| Levensduur bij 20°C | 0 Year |
| Eurobat gecertificeerde levensduur | Nee |
| Levensduur cyclus bij 100% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 80% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 60% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 50% ontlading | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 21,3 x 17,5 x 8,9 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 123,60 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512012_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=RBC_BATTERY_REGULATION_DE
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7N3P8W_EN
Handleiding
Montage handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512012_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=RBC_BATTERY_REGULATION_DE
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7N3P8W_EN
Artikel bevat 1 st