APC - UPS - BX750MI
Aanbevelingen
Productomschrijving
BX750MI APC BACK-UPS 750VA, 23
Deze APC Back-UPS biedt stroom en overspanningsbeveiliging voor draadloze netwerken, computers, gamingconsoles en andere elektronica in uw huis of bedrijf. De 750VA tower-UPS heeft 4 totale uitgangen, die allemaal een batterij back-up en overspanningsbeveiliging bieden. Het heeft een nominale overspanningsenergie van 273 Joule. Het beschikt over automatische spanningsregeling om spanningsval en -pieken te corrigeren tot de juiste niveaus. Its dimensions are 16 x 12 x 35.5 cm and 2,3 / 5,4 kg. Deze UPS heeft een 2-jarige garantie en CE-productcertificering.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406126 |
| Artikelnummer fabrikant | BX750MI |
| EAN-code | 731304410799 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Back-UPS |
| Type nummer | BX750MI |
| Omschrijving | APC Back-UPS, 750VA, Toren, 230V, 4x IEC C13, AVR |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 0 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Ja |
| Hoogte | 160 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Gewicht | 5.4 kg |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 410 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 750 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.54 |
| Efficiëntie overall | 95 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | C14 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 4 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 19,7 x 43 x 25 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 174,40 per 1 st |
Downloads
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=BackUPS_BX_230V_Brochure_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_BU-UM-990-6291_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_BU-UM-990-6291_NL
Artikel bevat 1 st