APC - UPS - BE650G1
Aanbevelingen
Productomschrijving
BE650G1 APC BACK-UPS 650
Deze APC Back-UPS biedt stroom- en piekstroombeveiliging voor draadloze netwerken, computers, spelconsoles en andere elektronica in uw huis of bedrijf. De 650 VA UPS-vloer-/wandmontage heeft in totaal 8 uitgangen, waarvan 4 voor batterijback-up en overspanningsbeveiliging, en 4 voor alleen overspanningsbeveiliging. Het heeft een piekvermogen van 340 Joule. Deze batterijsteun wordt ontworpen om draadloze apparaten van het huisvoorzien van een netwerk (router en modem) voor uren tijdens nutsstroomonderbrekingen aan te drijven zodat kunt u verbonden en productief blijven. Deze computerback-up biedt een levenslange gegarandeerde piekstroombeveiliging met een beschermingsbeleid voor apparatuur van $ 75.000. De zijkant van deze 650 VA UPS is uitgerust met 2 contactdozen met sleutelgaten om de batterijback-up eenvoudig aan een muur te bevestigen in moeilijk bereikbare installaties. De uitgangen zijn ingericht met ruimtes om zowel middelgrote stekkers als voedingsstekkers van het transformator
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406055 |
| Artikelnummer fabrikant | BE650G1 |
| EAN-code | 731304285434 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | Back-UPS |
| Type nummer | BE650G1 |
| Omschrijving | APC Back-UPS 650 |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Ingangsspanning | 120 - 120 V |
| Overbruggingstijd vollast | 3.3 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 88 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 302 mm |
| Gewicht | 6.2 kg |
| UPS-technologie | Offline |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 120 - 120 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 50 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 390 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 650 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Efficiëntie overall | 0 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 70 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 23,5 x 39,3 x 12,8 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 275,70 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
Presentatie document/presentatiebestand
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_AHUG-92852X_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_NL
Artikel bevat 1 st