APC - UPS - BV1000I-GR
Aanbevelingen
Productomschrijving
BV1000I-GR APC EASY UPS BV 100
Deze APC Easy UPS biedt energiebescherming voor onstabiele stroomomstandigheden in woningen en kleine kantoren, en garandeert een consistente en betrouwbare connectiviteit op de meest kritieke ogenblikken. De 1000VA UPS voor vloer/wandmontage heeft 4 totale uitgangen, die allemaal een batterij back-up en overspanningsbeveiliging bieden. Het heeft een vermogen van 156 Joule voor overspanningsenergie. Het beschikt over automatische spanningsregeling om spanningsval en -pieken te corrigeren tot de juiste niveaus. Deze UPS heeft een 2-jarige garantie en CE-productcertificering.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406092 |
| Artikelnummer fabrikant | BV1000I-GR |
| EAN-code | 731304338246 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Easy UPS |
| Type nummer | BV1000I-GR |
| Omschrijving | APC Easy UPS, 1000VA, vloer-/muurbevestiging, 230V, 4x CEE 7/3 Schuko- |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 0 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 250 mm |
| Breedte | 160.5 mm |
| Diepte | 305 mm |
| Gewicht | 5.7 kg |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 600 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 1000 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Efficiëntie overall | 96 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 37,3 x 14,3 x 23,7 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 227,90 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=BV_Series_Brochure_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=BVS1000I_Family_Brochure_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_AHUG-ASV5RQ_NL
Artikel bevat 1 st