APC - UPS - BE850G2-GR
Aanbevelingen
Productomschrijving
BE850G2-GR APC BACK-UPS 850VA, 230V, USB TYPE-C AND A CHARGING PORTS
Deze APC Back-UPS biedt stroom en overspanningsbeveiliging voor draadloze netwerken, computers, gamingconsoles en andere elektronica in uw huis of bedrijf. De 850VA UPS voor vloer-/wandmontage heeft 8 totale uitgangen, waarvan 6 voor accuback- en overspanningsbeveiliging, en 2 die alleen overspanningsbeveiliging zijn. Het heeft een nominale overspanningsenergie van 310 Joule. Hij heeft 2 USB-poorten (Type A + C) voor het slim opladen van persoonlijke apparaten. De BE850G2-GR is ontworpen om de runtime te maximaliseren voor apparaten zoals meerdere pc's en televisieapparatuur die veel stroom verbruiken. Deze UPS heeft 2 jaar garantie op unit en batterij. 3 jaar garantie, 150.000 euro levenslange bescherming van aangesloten apparatuur en gratis technische ondersteuning exclusief voor landen in de Europese Gemeenschap. Het is compatibel met een speciale door de gebruiker te vervangen batterij en de APC-reservebatterij-cartridge helpt de prestaties van de UPS te herstellen volgens de oorsp
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406064 |
| Artikelnummer fabrikant | BE850G2-GR |
| EAN-code | 731304347286 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Back-UPS |
| Type nummer | BE850G2-GR |
| Omschrijving | APC Back-UPS, 850VA/520W vloer/wandmontage, 230V, 8x CEE 7/3 Schuko-ui |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 2.17 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 365 mm |
| Gewicht | 4.5 kg |
| UPS-technologie | Offline |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 50 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 520 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 850 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.61 |
| Efficiëntie overall | 0 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,186 x 0,441 x 0,19 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 259,10 per 1 st |
Downloads
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_HEPN-BFYPFZ_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=APC_BE_GR_Brochure_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_990-91286_NL
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_QSG-TME37614_NL
Artikel bevat 1 st