APC - UPS - BV1000I-MS
Aanbevelingen
Productomschrijving
BV1000I-MS APC EASY UPS BV 100 0VA, AVR, UNIVERSAL OUTLET, 230V
Deze APC Easy UPS biedt stroombeveiliging voor instabiele stroomomstandigheden in woningen en kleine kantoren, waardoor een consistente en betrouwbare connectiviteit op de meest kritieke momenten wordt gegarandeerd. De UPS-vloer/wandmontage van 1000 VA heeft in totaal 4 uitgangen, die allemaal zorgen voor batterijback-up en overspanningsbeveiliging. Het heeft een piekvermogen van 156 Joule. Het beschikt over automatische spanningsregeling om spanningsdalingen en piekspanningen naar de juiste niveaus te corrigeren. Deze UPS heeft 2 jaar garantie en CE-productcertificering.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406093 |
| Artikelnummer fabrikant | BV1000I-MS |
| EAN-code | 731304338253 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | Easy UPS |
| Type nummer | BV1000I-MS |
| Omschrijving | APC EASY UPS BV 1000VA, AVR, Universal Outlet, 230V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 0 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 250 mm |
| Breedte | 160.5 mm |
| Diepte | 305 mm |
| Gewicht | 5.7 kg |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 600 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 1000 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Efficiëntie overall | 96 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 84 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 14,3 x 37,3 x 23,7 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 227,90 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=BV_Series_Brochure_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=BVS1000I_Family_Brochure_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_AHUG-ASV5RQ_NL
Artikel bevat 1 st