APC - UPS - BVX900LI
Aanbevelingen
Productomschrijving
BVX900LI APC EASY UPS BVX 900V
Deze APC Easy UPS biedt stroombeveiliging voor instabiele stroomomstandigheden in woningen en kleine kantoren, waardoor een consistente en betrouwbare connectiviteit op de meest kritieke momenten wordt gegarandeerd. De 900 VA UPS-toren heeft in totaal 4 uitgangen, die allemaal zorgen voor batterijback-up en overspanningsbeveiliging. Het heeft een piekvermogen van 273 Joule. Het beschikt over automatische spanningsregeling om spanningsdalingen en piekspanningen naar de juiste niveaus te corrigeren. Deze UPS heeft 2 jaar garantie en CE-productcertificering. De cartridge is compatibel met een speciale, door de gebruiker te vervangen batterij en de vervangende batterijcartridge van APC helpt de prestaties van de UPS te herstellen naar de oorspronkelijke specificaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406114 |
| Artikelnummer fabrikant | BVX900LI |
| EAN-code | 731304404491 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Easy UPS |
| Type nummer | BVX900LI |
| Omschrijving | APC Easy UPS BVX 900VA, 230V, AVR, IEC Sockets |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 0 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 160 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 40 - 70 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 480 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 900 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.53 |
| Efficiëntie overall | 95 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | C14 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 4 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 19,7 x 43 x 25 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 186,10 per 1 st |
Downloads
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=Easy_UPS_BVX_IEC_Brochure_RS
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=APC_EasyUPS_1PH_Family_Bro_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_BU-UM-990-6292_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_BU-UM-990-6292_NL
Artikel bevat 1 st