APC - UPS - BE1050G2-GR
Aanbevelingen
Productomschrijving
BE1050G2-GR APC BACK-UPS, 1050 VA/600W VLOER/WANDMONTAGE, 230V, 8X SCHUKO CEE 7/3
Deze APC Back-UPS biedt stroom en overspanningsbeveiliging voor draadloze netwerken, computers, gamingconsoles en andere elektronica in uw huis of bedrijf. De 1050VA UPS voor vloer/wandmontage heeft 8 totale uitgangen, waarvan 6 voor accuback- en overspanningsbeveiliging, en 2 die alleen overspanningsbeveiliging zijn. Het heeft een nominale overspanningsenergie van 310 Joule. Het heeft 2 USB-poorten (Type A + C) voor het slim opladen van persoonlijke apparaten. Deze UPS heeft een garantie van 2 jaar op de eenheid en de batterij. 3-jaar garantie, €150.000 levensduurbeleid voor geconnecteerde apparatuur, en gratis technische ondersteuning exclusief voor Europese landen. Het is compatibel met een speciale door de gebruiker te vervangen batterij en de APC-reservebatterij-cartridge helpt de prestaties van de UPS te herstellen volgens de oorspronkelijke specificaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406053 |
| Artikelnummer fabrikant | BE1050G2-GR |
| EAN-code | 731304738275 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Back-UPS |
| Type nummer | BE1050G2-GR |
| Omschrijving | APC Back-UPS, 1050VA/600W vloer/wandmontage, 230V, 8x Schuko CEE 7/3 u |
| Land van Oorsprong | DK |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 2 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 365 mm |
| Gewicht | 4.6 kg |
| UPS-technologie | Offline |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 50 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 600 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 1050 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.57 |
| Efficiëntie overall | 0 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 18,6 x 44,1 x 19 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 290,00 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=APC_BE_GR_Brochure_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_UM-TME37615_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_QSG-TME37614_NL
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_UM-TME37615_NL
Artikel bevat 1 st