Weidmüller - Contactblok voor ronde connector - SAI-M23-BE-17
Brutoprijs
4,23
Weidmüller - Contactblok voor ronde connector - SAI-M23-BE-17
Ons artikelnummer
2209314
Artikelnummer fabrikant
1170110000
Type nummer
SAI-M23-BE-17
EAN-code
4032248962198
Contactuitvoering
Contrastekker (female)
Aantal polen
17
Materiaal connectorinzetstuk
Thermoplast
Nom. (meet)stroom In
8 A
Omgevingstemperatuur
-40 - 125 °C
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1170110000 SAI-M23-BE-17 RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Contact insert for circular plug-in connector to install in an enclosure.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2209314 |
| Artikelnummer fabrikant | 1170110000 |
| EAN-code | 4032248962198 |
| Artikelklasse (ETIM) | Contactblok voor ronde connector |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-M23-BE-17 |
| Omschrijving | contact insert (circular connector), Plug-in connector, Socket connect |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Aantal polen | 17 |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Nom. (meet)stroom In | 8 A |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Nom. (meet)spanning | 160 V |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Crimpaansluiting |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal contact inzetstuk | Kunststof |
| Materiaal contact | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Met aardgeleider | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,006 kg |
| Afmeting verpakking | 0,121 x 0,029 x 0,025 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,23 per 1 st |
Artikel bevat 1 st