Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAIE-M23-S-HW
Brutoprijs
13,95
Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAIE-M23-S-HW
Ons artikelnummer
2209303
Artikelnummer fabrikant
1169990000
Type nummer
SAIE-M23-S-HW
EAN-code
4032248962051
Uitvoering behuizing
Overig
Materiaal behuizing
Overig
Coating behuizing
Overig
Kleur behuizing
Overig
Type vergrendeling
Schroefwartel
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1169990000 SAIE-M23-S-HW RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Plug-in connectors offer a high number of mating cycles, high current-carrying capacity and high contact-density coupled with minimum dimensions.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2209303 |
| Artikelnummer fabrikant | 1169990000 |
| EAN-code | 4032248962051 |
| Artikelklasse (ETIM) | Behuizing voor ronde connectors |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIE-M23-S-HW |
| Omschrijving | Housing (circular connector), M23, Copper-zinc alloy, IP67, IP69K |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering behuizing | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Coating behuizing | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Type vergrendeling | Schroefwartel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Afgeschermd | Ja |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,027 kg |
| Afmeting verpakking | 0,087 x 0,025 x 0,024 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st