Weidmüller - Contactblok voor ronde connector - SAI-M23-SE-17-10MM-G
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Weidmüller - Contactblok voor ronde connector - SAI-M23-SE-17-10MM-G
Ons artikelnummer
2210719
Artikelnummer fabrikant
1224710000
Type nummer
SAI-M23-SE-17-10MM-G
EAN-code
4050118008616
Contactuitvoering
Pen
Aantal polen
17
Materiaal connectorinzetstuk
Thermoplast
Nom. (meet)stroom In
8 A
Omgevingstemperatuur
-40 - 125 °C
Productomschrijving
1224710000 SAI-M23-SE-17-10MM- RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Contact insert for circular plug-in connector to install in an enclosure.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2210719 |
| Artikelnummer fabrikant | 1224710000 |
| EAN-code | 4050118008616 |
| Artikelklasse (ETIM) | Contactblok voor ronde connector |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-M23-SE-17-10MM-G |
| Omschrijving | contact insert (circular connector), Solder-in pin, 10 mm, Counter rot |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Contactuitvoering | Pen |
| Aantal polen | 17 |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Nom. (meet)stroom In | 8 A |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Nom. (meet)spanning | 160 V |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Materiaal contact | Messing |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Met aardgeleider | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,01 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,04 x 0,018 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st