Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAIE-M23S-S-EM-M20
Brutoprijs
24,48
Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAIE-M23S-S-EM-M20
Ons artikelnummer
2214867
Artikelnummer fabrikant
1373440000
Type nummer
SAIE-M23S-S-EM-M20
EAN-code
4050118175028
Uitvoering behuizing
Overig
Materiaal behuizing
Overig
Coating behuizing
Overig
Kleur behuizing
Overig
Type vergrendeling
Schroefwartel
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1373440000 SAIE-M23-S-EM-M20 RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Plug-in connectors offer a high number of mating cycles, high current-carrying capacity and high contact-density coupled with minimum dimensions.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2214867 |
| Artikelnummer fabrikant | 1373440000 |
| EAN-code | 4050118175028 |
| Artikelklasse (ETIM) | Behuizing voor ronde connectors |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIE-M23S-S-EM-M20 |
| Omschrijving | Housing (circular connector), M23, Copper-zinc alloy, IP67, IP69K |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering behuizing | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Coating behuizing | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Type vergrendeling | Schroefwartel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Afgeschermd | Ja |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 21 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,032 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,033 x 0,029 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24,48 per 1 st |
Artikel bevat 1 st