Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAIE-M23-S-RM
Brutoprijs
29,25
Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAIE-M23-S-RM
Ons artikelnummer
2209300
Artikelnummer fabrikant
1169950000
Type nummer
SAIE-M23-S-RM
EAN-code
4032248961092
Uitvoering behuizing
Overig
Materiaal behuizing
Overig
Coating behuizing
Overig
Kleur behuizing
Overig
Type vergrendeling
Schroefwartel
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1169950000 SAIE-M23-S-RM RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Plug-in connectors offer a high number of mating cycles, high current-carrying capacity and high contact-density coupled with minimum dimensions.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2209300 |
| Artikelnummer fabrikant | 1169950000 |
| EAN-code | 4032248961092 |
| Artikelklasse (ETIM) | Behuizing voor ronde connectors |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIE-M23-S-RM |
| Omschrijving | Housing (circular connector), M23, Copper-zinc alloy, IP67, IP69K |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering behuizing | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Coating behuizing | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Type vergrendeling | Schroefwartel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Afgeschermd | Ja |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,044 kg |
| Afmeting verpakking | 0,069 x 0,028 x 0,028 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st