Weidmüller - Contactblok voor ronde connector - SAI-M23-BE-16-17MM
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Weidmüller - Contactblok voor ronde connector - SAI-M23-BE-16-17MM
Ons artikelnummer
2210679
Artikelnummer fabrikant
1224280000
Type nummer
SAI-M23-BE-16-17MM
EAN-code
4050118008333
Contactuitvoering
Contrastekker (female)
Aantal polen
16
Materiaal connectorinzetstuk
Thermoplast
Omgevingstemperatuur
-40 - 125 °C
Nom. (meet)spanning
160 V
Productomschrijving
1224280000 SAI-M23-BE-16-17MM RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Contact insert for circular plug-in connector to install in an enclosure.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2210679 |
| Artikelnummer fabrikant | 1224280000 |
| EAN-code | 4050118008333 |
| Artikelklasse (ETIM) | Contactblok voor ronde connector |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-M23-BE-16-17MM |
| Omschrijving | contact insert (circular connector), Solder-in socket, 17 mm, Print co |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Aantal polen | 16 |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Nom. (meet)spanning | 160 V |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Materiaal contact | Messing |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Met aardgeleider | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,015 kg |
| Afmeting verpakking | 0,123 x 0,027 x 0,024 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st