Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAI-M23-GSW-S-7/12
Brutoprijs
39,78
Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAI-M23-GSW-S-7/12
Ons artikelnummer
2209297
Artikelnummer fabrikant
1169920000
Type nummer
SAI-M23-GSW-S-7/12
EAN-code
4032248961986
Voor buitendiameter kabel
7 - 12 mm
Uitvoering behuizing
Overig
Materiaal behuizing
Overig
Coating behuizing
Overig
Kleur behuizing
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1169920000 SAI-M23-GSW-S-7/12 RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Plug-in connectors offer a high number of mating cycles, high current-carrying capacity and high contact-density coupled with minimum dimensions.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2209297 |
| Artikelnummer fabrikant | 1169920000 |
| EAN-code | 4032248961986 |
| Artikelklasse (ETIM) | Behuizing voor ronde connectors |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-M23-GSW-S-7/12 |
| Omschrijving | Housing (circular connector), M23, Copper-zinc alloy, IP67, IP69K |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voor buitendiameter kabel | 7 - 12 mm |
| Uitvoering behuizing | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Coating behuizing | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Type vergrendeling | Schroefwartel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Afgeschermd | Ja |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,151 kg |
| Afmeting verpakking | 0,089 x 0,075 x 0,029 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 39,78 per 1 st |
Artikel bevat 1 st