Weidmüller - Contactblok voor ronde connector - SAI-M23-BE-12
Brutoprijs
3,24
Weidmüller - Contactblok voor ronde connector - SAI-M23-BE-12
Ons artikelnummer
2236060
Artikelnummer fabrikant
1995850000
Type nummer
SAI-M23-BE-12
EAN-code
4032248926145
Contactuitvoering
Contrastekker (female)
Aantal polen
12
Materiaal connectorinzetstuk
Thermoplast
Nom. (meet)stroom In
8 A
Omgevingstemperatuur
-40 - 125 °C
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1995850000 SAI-M23-BE-12 RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Contact insert for circular plug-in connector to install in an enclosure.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2236060 |
| Artikelnummer fabrikant | 1995850000 |
| EAN-code | 4032248926145 |
| Artikelklasse (ETIM) | Contactblok voor ronde connector |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-M23-BE-12 |
| Omschrijving | contact insert (circular connector), Plug-in connector, Socket connect |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Aantal polen | 12 |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Nom. (meet)stroom In | 8 A |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Nom. (meet)spanning | 200 V |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Crimpaansluiting |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal contact inzetstuk | Kunststof |
| Materiaal contact | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Met aardgeleider | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,007 kg |
| Afmeting verpakking | 0,124 x 0,031 x 0,025 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,24 per 1 st |
Artikel bevat 1 st