Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAI-M23-GS-7/12
Brutoprijs
17,28
Weidmüller - Behuizing voor ronde connectors - SAI-M23-GS-7/12
Ons artikelnummer
2236059
Artikelnummer fabrikant
1995840000
Type nummer
SAI-M23-GS-7/12
EAN-code
4032248926121
Voor buitendiameter kabel
7 - 12 mm
Uitvoering behuizing
Overig
Materiaal behuizing
Overig
Coating behuizing
Overig
Kleur behuizing
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1995840000 SAI-M23-GS-7/12 RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Plug-in connectors offer a high number of mating cycles, high current-carrying capacity and high contact-density coupled with minimum dimensions.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2236059 |
| Artikelnummer fabrikant | 1995840000 |
| EAN-code | 4032248926121 |
| Artikelklasse (ETIM) | Behuizing voor ronde connectors |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-M23-GS-7/12 |
| Omschrijving | Housing (circular connector), M23, Copper-zinc alloy, IP67, IP69K |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voor buitendiameter kabel | 7 - 12 mm |
| Uitvoering behuizing | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Coating behuizing | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Type vergrendeling | Schroefwartel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Afgeschermd | Ja |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,079 kg |
| Afmeting verpakking | 0,097 x 0,028 x 0,028 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,28 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1995840000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1995840000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1995840000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1995840000
Artikel bevat 1 st