Eaton - Installatiekast leeg - CI44E-200-T
Aanbevelingen
Productomschrijving
090147 CI44E-200-T Kast kunststof Ci, HxBxD=375x375x225mm, deksel transparant, metr.doord
Enkelvoudige basisbehuizingen met deur, materiaalkarakteristiek polycarbonaat, Slagvast, beschermingsgraad: IP65, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, met metrische voorgeperste kabeldoorvoergaten in alle zijwanden, kabelinvoeren boven en onder, elk = 1xM50/32 en 2xM40/25 en 8xM25/16 en 2xM20, elke zijde = 1xM63/40 en 6xM25/16 en 10xM20 en 2xM16, bevestigingsstrips voor muurbevestiging, verzegelbare afdekkapsluitingen, Volledig voorgeperste gaten in de zijwanden kunnen worden omgezet in een behuizing voor een verdeler door de zijwanden door te drukken., RAL 7035, grijs (basis), doorzichtig rookgrijs, (deksel), montagediepte met montageplaat: 200 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070815 |
| Artikelnummer fabrikant | 090147 |
| EAN-code | 4015080901471 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI44E-200-T |
| Omschrijving | Kast kunststof Ci, HxBxD=375x375x225mm, deksel transparant, metr.doord |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 375 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Inbouwdiepte | 200 mm |
| Breedte | 375 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Deur |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Enkel |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 200 mm |
| Plaatdikte kast | 6 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Aantal leidinginvoeringen | 100 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 55 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,227 x 0,377 x 0,377 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 527,00 per 1 st |
Downloads
CAD object
Montage handleiding
CAD object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st