Eaton - Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar - W10/20-CI
Brutoprijs
39,08
Eaton - Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar - W10/20-CI
Ons artikelnummer
1513276
Artikelnummer fabrikant
193454
Type nummer
W10/20-CI
EAN-code
9010238024052
Model
Montagehoek
Hoogte
50 mm
Diepte
1375 mm
Breedte
95 mm
Materiaal
Staal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
193454 W10/20-CI Wandbevestiging Z-profiel RAL7035 voor CI kast, L=1375mm
Z-hoekprofiel voor bevestiging van CI-behuizingen aan de muur, gepoedercoat grijs, afstand tussen de achterwand van de behuizing en de muur = 50 mm, max. 5 x CI43… boven elkaar, materiaalkarakteristiek staal, verzinkt, inclusief bevestigingsschroeven
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1513276 |
| Artikelnummer fabrikant | 193454 |
| EAN-code | 9010238024052 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | W10/20-CI |
| Omschrijving | Wandbevestiging Z-profiel RAL7035 voor CI kast, L=1375mm |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Montagehoek |
| Hoogte | 50 mm |
| Diepte | 1375 mm |
| Breedte | 95 mm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,5 kg |
| Afmeting verpakking | 1,377 x 0,097 x 0,052 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 39,08 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie document/presentatiebestand
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Artikel bevat 1 st