Eaton - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - T-CI44
Brutoprijs
56,00
Eaton - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - T-CI44
Ons artikelnummer
2070883
Artikelnummer fabrikant
098579
Type nummer
T-CI44
EAN-code
4015080985792
Model
Beschermdeur
Uitvoering als zichtdeur
Ja
Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar
Nee
Breedte
375 mm
Hoogte
375 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
098579 T-CI44 Deur, transparant, voor deksel CI44
Enkele deur, beschermingsgraad: IP65, Deurscharnieren kunnen verplaatst worden naar links, rechts, boven of onder, openingshoek tot 180°, doorzichtig rookgrijs, geleverde apparatuur inclusief steunhoekstuk en bevestigingsmateriaal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070883 |
| Artikelnummer fabrikant | 098579 |
| EAN-code | 4015080985792 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | T-CI44 |
| Omschrijving | Deur, transparant, voor deksel CI44 |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Model | Beschermdeur |
| Uitvoering als zichtdeur | Ja |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Breedte | 375 mm |
| Hoogte | 375 mm |
| Diepte | 40 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 55 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,799 kg |
| Afmeting verpakking | 0,042 x 0,377 x 0,377 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 56,00 per 1 st |
Downloads
Montage handleiding
CAD object
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
CAD object
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Artikel bevat 1 st