Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - DSCH-CI
Brutoprijs
36,16
Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - DSCH-CI
Ons artikelnummer
2070282
Artikelnummer fabrikant
034224
Type nummer
DSCH-CI
EAN-code
4015080342243
Model
Bevestigingsset
Hoogte
17 mm
Diepte
33 mm
Breedte
60 mm
Materiaal
Kunststof
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
034224 DSCH-CI Dekselscharnierenset (2x), CI
Afdekking scharnierset, kan worden gebruikt voor alle CI-behuizingen waarbij geen flens is bevestigd aan de scharnierzijde, 1 set bestaat uit 2x scharnieren met bevestigingsmateriaal en sjabloon, VA goedgekeurd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070282 |
| Artikelnummer fabrikant | 034224 |
| EAN-code | 4015080342243 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | DSCH-CI |
| Omschrijving | Dekselscharnierenset (2x), CI |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Model | Bevestigingsset |
| Hoogte | 17 mm |
| Diepte | 33 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,046 kg |
| Afmeting verpakking | 0,035 x 0,062 x 0,019 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 36,16 per 1 st |
Downloads
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st