Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - IM4-CI44
Brutoprijs
100,43
Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - IM4-CI44
Ons artikelnummer
1091493
Artikelnummer fabrikant
090827
Type nummer
IM4-CI44
EAN-code
4015080908272
Hoogte
375 mm
Materiaal
Kunststof
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Breedte
375 mm
Geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
090827 IM4-CI44 Montageplaat, kunststof, voor CI44 kast
Montageplaat van geïsoleerd materiaal 4mm, goede mechanische weerstand bij hoge temperaturen, brandvertraging, halogeenvrij, kleur grijs RAL 7035, glasvezel versterkt, apparaten worden met borgmoeren bevestigd, kan worden gebruikt voor CI44 en Cl48, inclusief 4 bevestigingsschroeven voor eenvoudige bevestiging in de CI-behuizing
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1091493 |
| Artikelnummer fabrikant | 090827 |
| EAN-code | 4015080908272 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | IM4-CI44 |
| Omschrijving | Montageplaat, kunststof, voor CI44 kast |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Hoogte | 375 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Breedte | 375 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,81 kg |
| Afmeting verpakking | 0,005 x 0,377 x 0,377 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 100,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st