Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - M3-CI44
Brutoprijs
33,83
Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - M3-CI44
Ons artikelnummer
1100580
Artikelnummer fabrikant
031574
Type nummer
M3-CI44
EAN-code
4015080315742
Hoogte
375 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
375 mm
Geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
031574 M3-CI44 Montageplaat, staal, verzinkt, D=3mm, voor Kast Ci44
Montageplaat van plaatstaal 3 mm, verzinkt, kan worden gebruikt voor CI44, CI45 en CI48, inclusief 4 bevestigingsschroeven voor eenvoudige bevestiging in de CI-behuizing
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1100580 |
| Artikelnummer fabrikant | 031574 |
| EAN-code | 4015080315742 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | M3-CI44 |
| Omschrijving | Montageplaat, staal, verzinkt, D=3mm, voor Kast Ci44 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Hoogte | 375 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 375 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,399 kg |
| Afmeting verpakking | 0,005 x 0,377 x 0,377 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,83 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Artikel bevat 1 st