Eaton - Installatiekast leeg - CI44-125-NA
Brutoprijs
349,00
Eaton - Installatiekast leeg - CI44-125-NA
Ons artikelnummer
2072529
Artikelnummer fabrikant
002245
Type nummer
CI44-125-NA
EAN-code
4015080022459
Hoogte
421 mm
Diepte
150 mm
Inbouwdiepte
125 mm
Breedte
421 mm
Aanbouwmogelijkheid
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
002245 CI44-125-NA Kast Ci, HxBxD=421x421x150mm, deksel Ral7035, 4x gladde flenzen
Verdeler basisbehuizing, VA goedgekeurd, materiaalkarakteristiek polycarbonaat, Slagvast, beschermingsgraad: IP65, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, op alle 4 zijwanden met gladde, verwijderbare flenzen uitgerust met verzegelbare afdekkap, RAL 7035, grijs (basis), doorzichtig rookgrijs, (deksel), montagediepte met montageplaat: 125 mm, afdekkingstype: doorzichtig rokerig, basistype: UL-flenzen rondom
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2072529 |
| Artikelnummer fabrikant | 002245 |
| EAN-code | 4015080022459 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI44-125-NA |
| Omschrijving | Kast Ci, HxBxD=421x421x150mm, deksel Ral7035, 4x gladde flenzen |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 421 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Inbouwdiepte | 125 mm |
| Breedte | 421 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Geen |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 125 mm |
| Plaatdikte kast | 6 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,397 kg |
| Afmeting verpakking | 0,152 x 0,423 x 0,423 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 349,00 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st