Hager - Wandgoot - BRS1002101VERZ
Ons artikelnummer
2295318
Artikelnummer fabrikant
BRS1002101VERZ
Type nummer
BRS1002101VERZ
EAN-code
4012740220576
Diepte
100 mm
Lengte
2000 mm
Aantal deksels
1
Breedte
210 mm
Deksels meegeleverd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
BRS1002101VERZ BRS 100X210, BODEMPROFIEL(2M), VERZINKT
BRS, bodemprofiel 100x210 mm, 2 m, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295318 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS1002101VERZ |
| EAN-code | 4012740220576 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS1002101VERZ |
| Omschrijving | BRS, bodemprofiel 100x210 mm, 2 m, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 100 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Aantal deksels | 1 |
| Breedte | 210 mm |
| Deksels meegeleverd | Nee |
| Dekselbreedte 1 | 80 mm |
| Dekselbreedte 2 | 0 mm |
| Dekselbreedte 3 | 0 mm |
| Symmetrisch | Ja |
| Bouwvorm rechthoekig | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Uitvoering achterwand (binnenzijde) | Met klemnok |
| Met beschermfolie | Ja |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 1 |
| Met gootkoppelstuk | Ja |
| Bodemperforatie | Ja |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Nuttige doorsnede | 19950 mm² |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 21,11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,24 x 0,26 x 2,045 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 288,00 per 1 st |
Artikel bevat 2 m