Hager - Flensplaat wandgoot - BRS100210WVERZ
Ons artikelnummer
2295346
Artikelnummer fabrikant
BRS100210WVERZ
Type nummer
BRS100210WVERZ
EAN-code
4012740221375
Diepte
100 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
210 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS100210WVERZ BRS 100X210, WANDROZET ST, VERZINKT
BRS, wandrozet staal voor goot 100x210 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295346 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS100210WVERZ |
| EAN-code | 4012740221375 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS100210WVERZ |
| Omschrijving | BRS, wandrozet staal voor goot 100x210 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 100 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 210 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,119 KG |
| Afmeting verpakking | 0,008 x 0,12 x 0,25 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 38,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st