Hager - Deksel wandgoot/aansluitzuil - BRS0802VERZ
Ons artikelnummer
2295280
Artikelnummer fabrikant
BRS0802VERZ
Type nummer
BRS0802VERZ
EAN-code
4012740215848
Lengte
2000 mm
Model
Glad
Bevestiging deksel
Binnenliggend
Breedte
80 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS0802VERZ BRS DEKSEL 80 MM (LENGTE 2M), VERZINKT
BRS, deksel 80 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295280 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS0802VERZ |
| EAN-code | 4012740215848 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel wandgoot/aansluitzuil |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS0802VERZ |
| Omschrijving | BRS, deksel 80 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lengte | 2000 mm |
| Model | Glad |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Met beschermfolie | Ja |
| Montage van deksel | Opklembaar (snap) |
| Fraudebestendige bevestiging | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 23,02 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,18 x 2,045 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 39,00 per 1 st |
Artikel bevat 2 m