Hager - Scheidingsschot wandgoot - G1615
Ons artikelnummer
2297435
Artikelnummer fabrikant
G1615
Type nummer
G1615
EAN-code
4012740886383
Model
1-voudig
Geschikt voor gootdiepte
68 mm
Bevestigingswijze
Opklembaar (snap)
Lengte
2000 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
G1615 TWS SCHEIDINGSSCHOT PC/ABS
Scheidingsschot, kunststof halogeenvrij
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2297435 |
| Artikelnummer fabrikant | G1615 |
| EAN-code | 4012740886383 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsschot wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | G1615 |
| Omschrijving | Scheidingsschot, kunststof halogeenvrij |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | 1-voudig |
| Geschikt voor gootdiepte | 68 mm |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,59 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,18 x 2,045 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 66,00 per 1 st |
Artikel bevat 2 m