Hager - Scheidingsschot wandgoot - G1612
Ons artikelnummer
2297434
Artikelnummer fabrikant
G1612
Type nummer
G1612
EAN-code
4012740857000
Model
1-voudig
Geschikt voor gootdiepte
68 mm
Bevestigingswijze
Opklembaar (snap)
Lengte
2000 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
G1612 BRSN/LFS SCHEIDINGSSCHOT PVC
Scheidingsschot, kunststof
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2297434 |
| Artikelnummer fabrikant | G1612 |
| EAN-code | 4012740857000 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsschot wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | G1612 |
| Omschrijving | Scheidingsschot, kunststof |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | 1-voudig |
| Geschikt voor gootdiepte | 68 mm |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 °C |
| Slagvastheid | IK07 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12,9 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,19 x 2,045 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,20 per 1 st |
Artikel bevat 2 m