Hager - Groepenkast, geassembleerd - VKG300H
Brutoprijs
589,00
Hager - Groepenkast, geassembleerd - VKG300H
Ons artikelnummer
3087366
Artikelnummer fabrikant
VKG300H
Type nummer
VKG300H
EAN-code
3250611052784
Aantal fasen
1
Beveiliging
Installatie-/aardlekautomaat
Totaal aantal groepen
3
Aantal directe groepen
0
Aantal lichtgroepen
3
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
VKG300H 3-groepen-uitbreidingsverdeler ALS 30 mA/HACO/direct, 1-fase
3-groepen-uitbreidingsverdeler ALS 30 mA/HACO/direct, 1-fase
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3087366 |
| Artikelnummer fabrikant | VKG300H |
| EAN-code | 3250611052784 |
| Artikelklasse (ETIM) | Groepenkast, geassembleerd |
| Merk | Hager |
| Serie | VISION |
| Type nummer | VKG300H |
| Omschrijving | 3-groepen-uitbreidingsverdeler ALS 30 mA/HACO/direct, 1-fase |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal fasen | 1 |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Totaal aantal groepen | 3 |
| Aantal directe groepen | 0 |
| Aantal lichtgroepen | 3 |
| Breedte | 221 mm |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 3 |
| Aantal aardlekautomaten | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 1 |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 2 |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Kookgroep | Geen |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Hoogte | 475 mm |
| Diepte | 89 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met transparant deksel | Nee |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Afsluitbaar | Nee |
| Geschikt voor data | Nee |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Bescherming hoofdschakelaar | Nee |
| Met meter | Nee |
| Aantal rijen | 2 |
| Soort afdekking | Deksel |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,12 KG |
| Afmeting verpakking | 0,113 x 0,24 x 0,505 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 589,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st