Hager - Kruiskopschroevendraaier - QUICKY
Brutoprijs
Op aanvraag
Hager - Kruiskopschroevendraaier - QUICKY
Ons artikelnummer
1096842
Artikelnummer fabrikant
QUICKY
Type nummer
QUICKY
EAN-code
3250616553453
Productomschrijving
QUICKY SCHROEVENDRAAIER 2,2
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1096842 |
| Artikelnummer fabrikant | QUICKY |
| EAN-code | 3250616553453 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kruiskopschroevendraaier |
| Merk | Hager |
| Serie | Algemeen |
| Type nummer | QUICKY |
| Omschrijving | Quicky, schroevendraaier 0,4 x 2,5 x 7,5 mm, kleur: blauw/lichtblauw |
| Land van Oorsprong | DE |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,607 kg |
| Afmeting verpakking | 16,5 x 2,7 x 2,7 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st