Hager - Kamrail - KB4FN
Brutoprijs
10,00
Hager - Kamrail - KB4FN
Ons artikelnummer
2298235
Artikelnummer fabrikant
KB4FN
Type nummer
KB4FN
EAN-code
3250616510265
Aantal fasen
2
Geschikt voor aantal apparaten
4
Delingsmaat
17.8 mm
Doorsnede
10 mm²
Lengte
103 mm
Productomschrijving
KB4FN AANSL.RAIL GEÏSOLEERD 2P 6MOD 40A
Kamrail geïsoleerd 2-polig, 6 modulen, 63 A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2298235 |
| Artikelnummer fabrikant | KB4FN |
| EAN-code | 3250616510265 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kamrail |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | KB4FN |
| Omschrijving | Aansluitrail geïsoleerd 2-polig, 6 modulen, 40 A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal fasen | 2 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 4 |
| Delingsmaat | 17.8 mm |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Lengte | 103 mm |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Geïsoleerd | Ja |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 400 V |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aantal module-eenheden | 6 |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Kleur | Grijs |
| In te korten op maat | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,305 KG |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,085 x 0,115 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st